„Jak Pozostawać Kotem” (Nine Lives, 2016) Magiczny Świat Książki Itp

Kevin Spacey kontroluje, „Jak zostać kotem” po najnowszej komedii twórcy „Facetów w czerni”. Znamy to z naszego podwórka: wystarczyło obserwować media społecznościowe, gdy pojawiały się zdjęcia spośród planu bądź trailery serialu „Wiedźmin” Na „Koty” najście przypuściły nawet poważne media: w pismach takich jakim sposobem „The Guardian” pojawiły się teksty analizujące wszystkie domniemane wady filmu.

Że jak bardzo kogoś uwielbiasz, to zamieniasz się w mistrza kung-fu oraz, że przecież tak ogółem maluch nie zwróci uwagę, iż wielki pies, jak Duke nie wypłynie przez okienko, w którym zmieścił się królik Tuptuś, więc nie powinno się starać się tego wyłożyć. Lepiej zajrzeć lokalne schronisko lub skierować się do fundacji pomagającej kotom, a pieniądze zaoszczędzone w biletach - wydać w dobrej jakości jedzenie bądź zabawki dla pupila.

To jest zresztą jedyna postać, z którą widz może zbudować jakąkolwiek więź. Nie ma tutaj niepotrzebnych jak zostac kotem gdzie mozna obejrzec wypełniaczy i pustej powierzchni, wszystko mieści się znakomicie i musiało zostać szczegółowo wyliczone pod tę właśnie grę. Są rozpatrywane jak czynnik niezbędny po życiu tej wielomilionowej stolicy. Atrakcja to oczywiście załączone naklejki - przydadzą się zarówno do rozwiązywania zadań, jak również do gry już bez niniejszego zeszytu.

Opowiada raczej, jak wygląda świat z perspektywy kota i daje okazję do pewnych refleksji nad tym, co jest w życiu naprawdę ważne. Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Nabywca, chyba że Konsument wyraźnie zgodził się na inny środek zwrotu, który nie kojarzy się dla niego spośród żadnymi kosztami.

Którykolwiek kombinuje tylko, jak w tym miejscu ugrać najwięcej dla siebie. Gościnnie pojawia się na deskach tego rodzaju teatrów jak Roma, Syrena, Bajka, Kamienica oraz Capitol. Grał przy wielu produkcjach, takich jak "Pan Tadeusz" jako Maciej Konewka lub w "Siostry" jako Zbysio. Odnośnie do antropomorfizacji: tytułowy kot to wcielenie człowieka, więc na rzecz podkreślenia tego „faktu” główny bohater miauczy bez umiaru, pije alkohol oraz poznaje emocje ludzi i reaguje na nie tak, jak byłby człowiekiem.

image

Przedstawia Kevina Spacey'a grającego w kolejną ekwaniakalną kłusownicę, magicznie przekształconą poprzez ulubione przez wszystkich oryginał, Christophera Walkena, w kociaka domowego, aby nauczyć się, jak być lepszym mężem i rodzicem. Proponuje królowi, aby nastroił się tak, jakby wygłaszał orędzie do odwiedzenia niego - człowieka życzliwego i przyjaciela.